CHP’nin milletvekili aday listesi belli oldu; İYİ Parti’yle 16 ilde ortak aday çıkarıldı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP), 14 Mayıs Pazar günü yapılacak 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimine katılacak milletvekili adaylarının listesini Yüksek Seçim Kuruluna (YSK) sundu.

CHP Genel Başkan yardımcıları Muharrem Erkek ve Oğuz Kaan Salıcı ile beraberindeki heyet aday listelerinin tesliminde hazır bulundu.

CHP listelerinden seçime giren partilere kaç kontenjan ayrıldığına ilişkin soru üzerine Salıcı, “İttifak içine girmiş olduğumuz partiler, doğal olarak bizim listelerimizden bizim logomuzla seçime girecekler. Onun için listelerimizde ittifak içinde bulunmuş olduğumuz partilere yer verdik. Onun sayısını şu anda açıklamak belki doğru olmaz ama farklı siyasi partilerden Millet İttifakı’nın ortaklığını göstermek için, beraber yürüdüğümüzü göstermek için, daha güçlü olduğumuzu göstermek için beraber giriyoruz seçimlere. Bu da bize memnuniyet veriyor.” değerlendirmesini yaptı.

Salıcı, “İYİ Parti ile de iş birliği yaptığımız iller var. Dolayısıyla bazı partiler, bizimle aynı logo altında Cumhuriyet Halk Partisi çatısı altında seçime giriyorlar. Ama İYİ Parti gibi müstakilen giren ittifak çatısı altında bir partimiz daha var ve biz onlarla da bazı seçim bölgelerinde iş birliği yapıyoruz. Amacımız, parlamentoda çoğunluğu sağlayacak bir yapıyı kurabilmek.” şeklinde konuştu. 

İYİ Partinin 14 Mayıs’ta yapılacak milletvekili genel seçimi için Yüksek Seçim Kuruluna (YSK) verdiği listedeyse, mevcut 36 milletvekilinden 22’si yer almadı.

İYİ Parti’nin listesinde CHP ile uygulanan “fermuar” sistemi dolayısıyla Adıyaman, Bartın, Batman, Çorum, Düzce, Erzincan, Hakkari, Rize ve Van illerinde aday gösterilmedi. CHP’nin de Gümüşhane, Bitlis, Aksaray, Yozgat, Bayburt, Muş ve Çankırı illerinde aday çıkarmamasıyla iki parti 16 ilde ortak aday belirlemiş oldu.

CHP’nin YSK’ya sunduğu milletvekili aday listesinin tam hali şöyle oldu: 

Adana

Adana 1. Sıra – Orhan Sümer

Adana 2. Sıra – Müzeyyen Şevkin

Adana 3. Sıra – Burhanettin Bulut

Adana 4. Sıra – Sadullah Kısacık

Adana 5. Sıra – Ayhan Barut

Adana 6. Sıra – Osman Berke Duvan

Adana 7. Sıra – Hüseyin Keser

Adana 8. Sıra – Erkan Karakata

Adana 9. Sıra – Orhan Toklu

Adana 10. Sıra – Kübra Özbiçer Büyükikiz

Adana 11. Sıra – Ahmet Korkmaz

Adana 12. Sıra – Sercan Polat

Adana 13. Sıra – Seyfettin Can

Adana 14. Sıra – Ebru Yılmaz Uzman

 Adana 15. Sıra – Elife Müftüoğlu

Adıyaman

Adıyaman 1. Sıra – Abdurrahman Tutdere

Adıyaman 2. Sıra – Kenan Doğan

Adıyaman 3. Sıra – Adnan Ağır

Adıyaman 4. Sıra – Ömer Turan

Adıyaman 5 . Sıra – Songül Varki

Afyonkarahisar

Afyonkarahisar 1. Sıra – Burcu Köksal

Afyonkarahisar 2. Sıra – Fatih Aydın

Afyonkarahisar 3. Sıra – Abidin Yağcı

Afyonkarahisar 4. Sıra – Ali Arıkan

Afyonkarahisar 5. Sıra – İbrahim Kadıoğlu

Afyonkarahisar 6. Sıra – Anıl Halis Akar

Ağrı

Ağrı 1. Sıra – İbrahim Varol

Ağrı 2. Sıra – Abdurrahman Polat

Ağrı 3. Sıra – Ertuğrul Eryılmaz

Ağrı 4. Sıra – Zekiye Altay

Amasya

Amasya 1. Sıra – Reşat Karagöz

Amasya 2. Sıra – Arif Yılmaz

Amasya 3. Sıra – Zeynep Ateş

Ankara

Ankara 1. Bölge 1. Sıra – Gamze Taşcıer

Ankara 1. Bölge 2. Sıra – Deniz Demir

Ankara 1. Bölge 3. Sıra – Okan Konuralp

Ankara 1. Bölge 4. Sıra – Sadullah Ergin

Ankara 1. Bölge 5. Sıra – Mustafa Nedim

Ankara 1. Bölge 6. Sıra – Aliye Timisi Ersever

Ankara 1. Bölge 7. Sıra – Deniz Çakır

Ankara 1. Bölge 8. Sıra – Kemal Akkurt

Ankara 1. Bölge 9. Sıra – Aysun Palalı Köktaş

Ankara 1. Bölge 10. Sıra – Elif Topkaya Sevinç

Ankara 1. Bölge 11. Sıra – Hüseyin Can Güner

Ankara 1. Bölge 12. Sıra – Aycan Koçtürk

Ankara 1. Bölge 13. Sıra – Armağan Erdoğan

Ankara 2. Bölge 1. Sıra – Murat Emir

Ankara 2. Bölge 2. Sıra – İdris Şahin

Ankara 2. Bölge 3. Sıra – Semra Dinçer

Ankara 2. Bölge 4. Sıra – İrem Yaman

Ankara 2. Bölge 5. Sıra – Orkun Kanber

Ankara 2. Bölge 6. Sıra – Ali Rıza Erbay

Ankara 2. Bölge 7. Sıra – Erdal Kiziroğlu

Ankara 2. Bölge 8. Sıra – Özkan Oktan

Ankara 2. Bölge 9. Sıra – Funda Cengiz

Ankara 2. Bölge 10. Sıra – Erol Tosun

Ankara 2. Bölge 11. Sıra – Nursel Öcal

Ankara 3. Bölge 1. Sıra – Tekin Bingöl

Ankara 3. Bölge 2. Sıra – Umut Akdoğan

Ankara 3. Bölge 3. Sıra – Mesut Doğan

Ankara 3. Bölge 4. Sıra – Aylin Yaman

Ankara 3. Bölge 5. Sıra – Ahmet Ersen

Ankara 3. Bölge 6. Sıra – Mehmet Akyürek

Ankara 3. Bölge 7. Sıra – Mehtap Yücel

Ankara 3. Bölge 8. Sıra – Memet Yula

Ankara 3. Bölge 9. Sıra – Zeynep Esra Özdemir

Ankara 3. Bölge 10. Sıra – Ömer Yılmaz

Ankara 3. Bölge 11. Sıra – Elmaz Kübra Karaca

Ankara 3. Bölge 12. Sıra – Hasan Cem Yılmaz

Antalya

Antalya 1. Sıra – Sururi Çorabatır

Antalya 2. Sıra – Cavi̇t Arı

Antalya 3. Sıra –  Ali̇ye Coşar

Antalya 4. Sıra – Serap Yazıcı Özbudun

Antalya 5. Sıra – Şerafetti̇n Kılıç

Antalya 6. Sıra – Mustafa Erdem

Antalya 7. Sıra – Murat Özçeli̇k

Antalya 8. Sıra – Hasan Ercüment Taşdemi̇r

Antalya 9. Sıra – Ni̇lüfer Deveci̇

Antalya 10. Sıra – Vahap Tuncer

Antalya 11. Sıra – Si̇bel Gezen

Antalya 12. Sıra – Rami̇z Atahan

Antalya 13. Sıra – Emrah Yurtlak

Antalya 14. Sıra – Zeli̇ha Mi̇lli̇

Antalya 15. Sıra – Hati̇ce Kübra Turan

Antalya 16. Sıra – Müge Gezgi̇nci̇ Ünsal

Antalya 17. Sıra – Mehmet Gök

Ardahan

Ardahan 1. Sıra – Özgür Erdem İncesu

Ardahan 2. Sıra – Özel Özen

Artvin

Artvin 1. Sıra – Uğur Bayraktutan

Artvin 2. Sıra – Oğuz Kurdoğlu

Aydın

Aydın 1. Sıra – Bülent Tezcan

Aydın 2. Sıra – Hüseyi̇n Yıldız

Aydın 3. Sıra – Süleyman Bülbül

Aydın 4. Sıra – Evri̇m Karakoz

Aydın 5. Sıra – Ni̇lüfer Ünüvar

Aydın 6. Sıra – Gamze Yolcu Meti̇n

Aydın 7. Sıra – Ziya Yılmaz

Aydın 8. Sıra – Nebahat Oskay Ürün

Balıkesir

Balikesi̇r 1. Sıra – Ensar Ayteki̇n

Balikesi̇r 2. Sıra – Serkan Sarı

Balikesi̇r 3. Sıra – Burak Dalgın

Balikesi̇r 4. Sıra – Seval Bozkurt

Balikesi̇r 5. Sıra – Seli̇m Panç

Balikesi̇r 6. Sıra – Fatma Salı Karabacakoğlu

Balikesi̇r 7. Sıra – Di̇lek Yalçın

Balikesi̇r 8. Sıra – Güli̇zar Yıldız

Balikesi̇r 9. Sıra – Muharrem Koç

Bartın

Bartın 1. Sıra – Aysu Bankoğlu

Bartın 2. Sıra – Ceyda Sargın

Batman

Batman 1. Sıra – Hüseyi̇n Yaşar

Batman 2. Sıra – Di̇cle Arslan

Batman 3. Sıra – Orhan Ekmen

Batman 4. Sıra – Abdullah Polat

Batman 5. Sıra – Menduh Atak

Bilecik

Bilecik 1. Sıra – Yaşar Tüzün

Bilecik 2. Sıra – Vedat Kazıcı

Bingöl

Bingöl 1. Sıra –  Serdar Atalay

Bingöl 2. Sıra – Mehmet Canlı

Bingöl 3. Sıra – İlhami Gelen

Bolu

Bolu 1. Sıra – Türker Ateş

Bolu 2. Sıra – Mehmet Burak Cop

Bolu 3. Sıra – Zuhal Işın

Burdur

Burdur 1. Sıra – İzzet Akbulut

Burdur 2. Sıra – Hülya Gümüş

Burdur 3. Sıra – Süleyman Erman 

Bursa

Bursa 1. Bölge 1. Sıra – Kayıhan Pala

Bursa 1. Bölge 2. Sıra – Nurhayat Altaca Kayışoğlu

Bursa 1. Bölge 3. Sıra – Mehmet Atmaca 

Bursa 1. Bölge 4. Sıra – İsmet Karaca

Bursa 1. Bölge 5. Sıra – Jüli̇de Akköprü

Bursa 1. Bölge 6. Sıra – Alpaslan Yıldız

Bursa 1. Bölge 7. Sıra – Engi̇n Tamer Dede

Bursa 1. Bölge 8. Sıra – Serkan Öztürk

Bursa 1. Bölge 9. Sıra – Özgür Yıldız

Bursa 1. Bölge 10. Sıra – Canan Akın Erdem

Bursa 2. Bölge 1. Sıra – Hasan Öztürk

Bursa 2. Bölge 2. Sıra – Cemaletti̇n Kani̇ Torun

Bursa 2. Bölge 3. Sıra – Orhan Sarıbal

Bursa 2. Bölge 4. Sıra – Erkan Dönmez

Bursa 2. Bölge 5. Sıra – Şahi̇n Sevi̇nç

Bursa 2. Bölge 6. Sıra – Funda Türkcoş Pekiner

Bursa 2. Bölge 7. Sıra – Ender Teke

Bursa 2. Bölge 8. Sıra – Huri̇ye Canan Çeli̇k Tunar

Bursa 2. Bölge 9. Sıra – Mehmet Önder Mutlu

Bursa 2. Bölge 10. Sıra – Seda Bozdağ Güzelkaya

Çanakkale

Çanakkale 1. Sıra – İsmet Güneşhan

Çanakkale 2. Sıra – Özgür Ceylan 

Çanakkale 3. Sıra – Yeşim Karadağ

Çanakkale 4. Sıra – Tuğberk Güzel

Çorum

Çorum 1. Sıra – Mehmet Tahtasız

Çorum 2. Sıra – Bekir Özsaçma

Çorum 3. Sıra – Burçin Solmaz Polat

Çorum 4. Sıra – Seyit Ahmet Güher

Denizli

Denizli 1. Sıra – Güli̇zar Bi̇çer Karaca

Denizli 2. Sıra – Şeref Arpacı

Denizli 3. Sıra – Sema Si̇lki̇n Ün

Denizli 4. Sıra – Adi̇l Demi̇r

Denizli 5. Sıra – Sedat Demi̇rci̇

Denizli 6. Sıra – İlhan Özcan

Denizli 7. Sıra – Ayşe Hazer

Diyarbakır

Diyarbakır 1. Sıra – Mustafa Sezgi̇n Tanrıkulu

Diyarbakır 2. Sıra – Ali̇ İhsan Merdanoğlu

Diyarbakır 3. Sıra – Abdurrahman Ergi̇n

Diyarbakır 4. Sıra – Cevdet Nasıranlı

Diyarbakır 5. Sıra – İsmai̇l Akyıl

Diyarbakır 6. Sıra – Gönül Özel

Diyarbakır 7. Sıra – Laleş Ertuğrul Uysal

Diyarbakır 8. Sıra – Esra Arslan

Diyarbakır 9. Sıra – Mahi̇r Yılmaz

Diyarbakır 10. Sıra – Mehmet Ali̇ Özmen

Diyarbakır 11. Sıra – Zeynep Deni̇z Erk

Diyarbakır 12. Sıra – Özlem Kaya

Düzce

Düzce 1. Sıra – Talih Özcan

Düzce 2. Sıra – Hatice Aslıhan Akbal

Düzce 3. Sıra –  Jale Uzunhasan

Edirne

Edirne 1. Sıra – Ediz Ün

Edirne 2. Sıra – Ahmet Baran Yazgan

Edirne 3. Sıra – Ufuk Kanışkan

Edirne 4. Sıra – Ahmet Erken Çiftçi

Elazığ

Elazığ 1. Sıra – Gürsel Erol

Elazığ 2. Sıra – Abdullah Akın

Elazığ 3. Sıra – Ahmet Yıldız

Elazığ 4. Sıra – Alim Özdemir

Elazığ 5. Sıra – Azat Alınak

Erzincan

Erzincan 1. Sıra – Mustafa Sarıgül

Erzincan 2. Sıra – Ufuk Aktaş

Erzurum

Erzurum 1. Sıra – Ayhan Koç

Erzurum 2. Sıra – Murat Ozan

Erzurum 3. Sıra – Celal Zunguldak

Erzurum 4. Sıra – Serhat Can Eş

Erzurum 5. Sıra – Erdinç okanlı

Erzurum 6. Sıra – İslam Tekmanlı

Eskişehir

Eskişehir 1. Sıra – Utku Çakırözer

Eskişehir 2. Sıra – Jale Nur Süllü

Eskişehir 3. Sıra – İbrahim Arslan

Eskişehir 4. Sıra – Abdülkadir Adar

Eskişehir 5. Sıra – İpek Çelik

Eskişehir 6. Sıra – Aysu Bahar Gürlek

Gazi̇antep

Gazi̇antep 1. Sıra – Hasan Öztürkmen

Gazi̇antep 2. Sıra – Meli̇h Meri̇ç

Gazi̇antep 3. Sıra – Ertuğrul Kaya

Gazi̇antep 4. Sıra – Rei̇s Rei̇soğlu

Gazi̇antep 5. Sıra – Adi̇le Merve Altınbaş Yılmaz

Gazi̇antep 6. Sıra – Erdal Geçi̇t

Gazi̇antep 7. Sıra – Seli̇m Karahan

Gazi̇antep 8. Sıra – Müslüm Şahi̇nsoy

Gazi̇antep 9. Sıra – Hasan Gür

Gazi̇antep 10. Sıra – Mehmet İslam

Gazi̇antep 11. Sıra – Ahmet İdri̇s İnal

Gazi̇antep 12. Sıra – Fatma Müge Düşün

Gazi̇antep 13. Sıra – Gökhan Çeli̇ktürk

Gazi̇antep 14. Sıra – Vi̇jdan Aktaş

Giresun

Giresun 1. Sıra – Elvan Işık Gezmiş

Giresun 2. Sıra – Reşat Nuri Özdemir

Giresun 3. Sıra – Fikri Bilge

Giresun 4. Sıra – Hakan Adanır

Hakkari

Hakkari 1. Sıra – Nazım Demir

Hakkari 2. Sıra – Adnan Hatipoğlu

Hakkari 3. Sıra – Sabır Diri

Hatay

Hatay 1. Sıra – Mehmet Güzelmansur

Hatay 2. Sıra – Nermi̇n Yıldırım Kara

Hatay 3. Sıra – Servet Mullaoğlu

Hatay 4. Sıra – Necmetti̇n Çalışkan

Hatay 5. Sıra – Hi̇kmet Hatunoğlu Çiftçi

Hatay 6. Sıra – Rahmi̇ Vardı

Hatay 7. Sıra – Gökhan Özer Çi̇tç

Hatay 8. Sıra – Beki̇r Atahan

Hatay 9. Sıra – Cemi̇yet Kışlıoğlu

Hatay 10. Sıra – Tamer Api̇ş

Hatay 11. Sıra – Fi̇li̇z Haksöz

Iğdır

Iğdır 1. Sıra – Yusuf Aslan

Iğdır 2. Sıra – İsmail Sarıboğa

Isparta

Isparta 1. Sıra – Hikmet Yalım Halıcı

Isparta 2. Sıra – Mehmet Tamer Cantekin

Isparta 3. Sıra – Hüseyin Yıldızhan

Isparta 4. Sıra –  Hatice Yıldız

İstanbul

İstanbul 1. Bölge 1. Sıra – Oğuz Kaan Salıcı

İstanbul 1. Bölge 2. Sıra – Gamze Akkuş İlgezdi̇

İstanbul 1. Bölge 3. Sıra – Fethi̇ Açıkel

İstanbul 1. Bölge 4. Sıra – Gökhan Günaydın

İstanbul 1. Bölge 5. Sıra – Bi̇rol Aydın

İstanbul 1. Bölge 6. Sıra – Ahmet Ersagun Yücel

İstanbul 1. Bölge 7. Sıra – Eli̇f Esen

İstanbul 1. Bölge 8. Sıra – Hasan Karal

İstanbul 1. Bölge 9. Sıra – Cemal Engi̇nyurt

İstanbul 1. Bölge 10. Sıra – Seli̇m Temurci̇

İstanbul 1. Bölge 11. Sıra – Ali̇ Gökçek

İstanbul 1. Bölge 12. Sıra – Suat Özçağdaş

İstanbul 1. Bölge 13. Sıra – Özcan Şükrü Bari̇poğlu

İstanbul 1. Bölge 14. Sıra – Sevgi̇ Kılıç

İstanbul 1. Bölge 15. Sıra – Olgun Çeli̇k

İstanbul 1. Bölge 16. Sıra – Doğan Çakmak

İstanbul 1. Bölge 17. Sıra – Kenan Otlu

İstanbul 1. Bölge 18. Sıra – Efendi̇ Argunşah

İstanbul 1. Bölge 19. Sıra – Murat Kanteki̇n

İstanbul 1. Bölge 20. Sıra – Aysemi̇n Gülmez

İstanbul 1. Bölge 21. Sıra – Ahmet Can Yılmaz

İstanbul 1. Bölge 22. Sıra – Ebru Zor

İstanbul 1. Bölge 23. Sıra – Erdoğan Erden

İstanbul 1. Bölge 24. Sıra – Füsun Sökmez

İstanbul 1. Bölge 25. Sıra – Nejla Erdem

İstanbul 1. Bölge 26. Sıra – Bülent Kulkuloğlu

İstanbul 1. Bölge 27. Sıra – Güllü Saran

İstanbul 1. Bölge 28. Sıra – Yücel Oto

İstanbul 1. Bölge 29. Sıra – Nejdet Ay

İstanbul 1. Bölge 30. Sıra – Eli̇fe Gamze Öztürk

İstanbul 1. Bölge 31. Sıra – Hakan Bekar

İstanbul 1. Bölge 32. Sıra – Dursun Can Kirtorun

İstanbul 1. Bölge 33. Sıra – Murat Gökhan Ofluoğlu

İstanbul 1. Bölge 34. Sıra – Hale Dilek

İstanbul 1. Bölge 35. Sıra – Abdullah Onur Bildirici

İstanbul 2. Bölge 1. Sıra – Namık Tan

İstanbul 2. Bölge 2. Sıra – Yunus Emre

İstanbul 2. Bölge 3. Sıra – Gökan Zeybek

İstanbul 2. Bölge 4. Sıra – Kadri̇ Eni̇s Berberoğlu

İstanbul 2. Bölge 5. Sıra – Mustafa Kaya

İstanbul 2. Bölge 6. Sıra – Yüksel Mansur Kılınç

İstanbul 2. Bölge 7. Sıra – İsa Mesi̇h Şahi̇n

İstanbul 2. Bölge 8. Sıra – Evri̇m Rızvanoğlu

İstanbul 2. Bölge 9. Sıra – Berna Sukas

İstanbul 2. Bölge 10. Sıra – Fuat Yıldırım

İstanbul 2. Bölge 11. Sıra – Onur Aydın

İstanbul 2. Bölge 12. Sıra – Işık Öğütçü

İstanbul 2. Bölge 13. Sıra – Soner Özi̇mer

İstanbul 2. Bölge 14. Sıra – Mehmet Ali̇ Yüksel

İstanbul 2. Bölge 15. Sıra – Şaban Karaaslan

İstanbul 2. Bölge 16. Sıra – Elmas Arus

İstanbul 2. Bölge 17. Sıra – Muharrem Naci̇ Temi̇z

İstanbul 2. Bölge 18. Sıra – Sevi̇m Yalınkılıç

İstanbul 2. Bölge 19. Sıra – Gözde Fi̇l

İstanbul 2. Bölge 20. Sıra – Bülent Ütebay

İstanbul 2. Bölge 21. Sıra – Mehmet Süleyman Türker

İstanbul 2. Bölge 22. Sıra – Yi̇ği̇t Hüseyi̇n Numan Bıçaklı

İstanbul 2. Bölge 23. Sıra – Ali̇ Arman

İstanbul 2. Bölge 24. Sıra – Bedi̇a Büyükgebi̇z

İstanbul 2. Bölge 25. Sıra – Özgür Nemutlu

İstanbul 2. Bölge 26. Sıra – Ezgi̇ Pekşen

İstanbul 2. Bölge 27. Sıra – Refi̇k Ersi̇n Eroğlu

İstanbul 3. Bölge 1. Sıra – Engi̇n Altay

İstanbul 3. Bölge 2. Sıra – Erdoğan Toprak

İstanbul 3. Bölge 3. Sıra – Türkan Elçi̇

İstanbul 3. Bölge 4. Sıra – İlhan Kesi̇ci̇

İstanbul 3. Bölge 5. Sıra – Zeynel Emre

İstanbul 3. Bölge 6. Sıra – Mustafa Yeneroğlu

İstanbul 3. Bölge 7. Sıra – Bülent Kaya

İstanbul 3. Bölge 8. Sıra – Doğan Demi̇r

İstanbul 3. Bölge 9. Sıra – Özgür Karabat

İstanbul 3. Bölge 10. Sıra – Medeni̇ Yılmaz

İstanbul 3. Bölge 11. Sıra – Turan Taşkın

İstanbul 3. Bölge 12. Sıra – Doruk Bulut Çi̇ftçi̇

İstanbul 3. Bölge 13. Sıra – Oğuz Kemal Yakar

İstanbul 3. Bölge 14. Sıra – Turgay Özcan

İstanbul 3. Bölge 15. Sıra – Fevzi̇ Donat

İstanbul 3. Bölge 16. Sıra – Utku Caner Çaykara

İstanbul 3. Bölge 17. Sıra – Hüseyi̇n Remzi̇ Gökbulak

İstanbul 3. Bölge 18. Sıra – Bayramali̇ Çeşmeci̇

İstanbul 3. Bölge 19. Sıra – Recep Karakoç

İstanbul 3. Bölge 20. Sıra – Burak Yıldırım

İstanbul 3. Bölge 21. Sıra – Eda Kurt

İstanbul 3. Bölge 22. Sıra – Kazım Özveren

İstanbul 3. Bölge 23. Sıra – Margari̇t Di̇kme

İstanbul 3. Bölge 24. Sıra – Mehtap Albayrak

İstanbul 3. Bölge 25. Sıra – Nazlı Akyüz

İstanbul 3. Bölge 26. Sıra – Özlem Durdağı Dokuyucu

İstanbul 3. Bölge 27. Sıra – Si̇nan Karahan

İstanbul 3. Bölge 28. Sıra – Si̇nem Özcan

İstanbul 3. Bölge 29. Sıra – Süleyman Şafak

İstanbul 3. Bölge 30. Sıra – Cemal Doğan

İstanbul 3. Bölge 31. Sıra – Hüseyi̇n Arda Engi̇zek

İstanbul 3. Bölge 32. Sıra – Turgut Koç

İstanbul 3. Bölge 33. Sıra – Server Gökmen

İstanbul 3. Bölge 34. Sıra – Ender Unutan Ersözlü

İstanbul 3. Bölge 35. Sıra – Neşe Kiyik

İstanbul 3. Bölge 36. Sıra – Yaren Karaca

İzmir

İzmir 1. Bölge 1. Sıra – Yüksel Taşkın

İzmir 1. Bölge 2. Sıra – Ahmet Tuncay Özkan

İzmir 1. Bölge 3. Sıra – Sevda Erdan Kılıç

İzmir 1. Bölge 4. Sıra – Murat Bakan

İzmir 1. Bölge 5. Sıra – Ednan Arslan

İzmir 1. Bölge 6. Sıra – Seda Kâya Ösen

İzmir 1. Bölge 7. Sıra – Haydar Altıntaş

İzmir 1. Bölge 8. Sıra – Devri̇m Barış Çeli̇k

İzmir 1. Bölge 9. Sıra – Sefer İpekli̇

İzmir 1. Bölge 10. Sıra – Güldem Atabay

İzmir 1. Bölge 11. Sıra – Şahbal Aras

İzmir 1. Bölge 12. Sıra – Fulya Alçay

İzmir 1. Bölge 13. Sıra – Mehmet Şahi̇n Fırat

İzmir 1. Bölge 14. Sıra – Bi̇rgül Deği̇rmenci̇

İzmir 2. Bölge 1. Sıra – Gökçe Gökçen

İzmir 2. Bölge 2. Sıra – Rıfat Turuntay Nalbantoğlu

İzmir 2. Bölge 3. Sıra – Rahmi̇ Aşkın Türeli̇

İzmir 2. Bölge 4. Sıra – Mahi̇r Polat

İzmir 2. Bölge 5. Sıra – Mehmet Sali̇h Uzun

İzmir 2. Bölge 6. Sıra – Deni̇z Yücel

İzmir 2. Bölge 7. Sıra – Mustafa Bi̇li̇c

İzmir 2. Bölge 8. Sıra – Hacer Foggo

İzmir 2. Bölge 9. Sıra – Esi̇n Doğan Meti̇n

İzmir 2. Bölge 10. Sıra – Altan İnanç

İzmir 2. Bölge 11. Sıra – Emi̇ne Heli̇l İnay Kınay

İzmir 2. Bölge 12. Sıra – Ayten Gülsever

İzmir 2. Bölge 13. Sıra – Nurşen Balcı

İzmir 2. Bölge 14. Sıra – Burak Kotan

Kahramanmaraş

Kahramanmaraş 1. Sıra – Ali̇ Öztunç

Kahramanmaraş 2. Sıra – İrfan Karatutlu

Kahramanmaraş 3. Sıra – Mehmet Bağlar

Kahramanmaraş 4. Sıra – Ejder Kaygusuz

Kahramanmaraş 5. Sıra – Nai̇le İşlek

Kahramanmaraş 6. Sıra – Tufan Yanar

Kahramanmaraş 7. Sıra – Azi̇z Cem Güner

Kahramanmaraş 8. Sıra – Çağatay Atasay

Karabük

Karabük 1. Sıra – Cevdet Akay

Karabük 2. Sıra –  Abdullah Çakır 

Karabük 3. Sıra – Bayram Karadağ 

Karaman

Karaman 1. Sıra – İsmail Atakan Ünver

Karaman 2. Sıra – Yusuf Baştuğ Çiftçi

Karaman 3. Sıra – Hasan Ehliz

Kars

Kars 1. Sıra – İnan Akgün

Kars 2. Sıra – Onur Uludaşdemir

Kars 3. Sıra – Evren Yerdelen

Kastamonu

Kastamonu 1. Sıra – Hasan Baltacı

Kastamonu 2. Sıra – Kadir Yalçın

Kastamonu 3. Sıra – Ziver Kaplan

Kayseri

Kayseri 1. Sıra – Aşkın Genç

Kayseri 2. Sıra – Mahmut Arıkan

Kayseri 3. Sıra – Burhan Bahadır Özsoy

Kayseri 4. Sıra – Zülküf Arslan

Kayseri 5. Sıra – Ümi̇t Özer

Kayseri 6. Sıra – Özgen Aydıncak

Kayseri 7. Sıra –  Ali̇ Çeti̇nkaya

Kayseri 8. Sıra – Onur Sergen Doğan

Kayseri 9. Sıra – İbrahi̇m Kaan

Kayseri 10. Sıra – Ni̇yazi̇ Ünalmiş

Kırıkkale

Kırıkkale 1. Sıra – Ahmet Önal

Kırıkkale 2. Sıra – Ömer Eldemir

Kırıkkale 3. Sıra – Ümit Duman

Kırklareli

Kırklareli 1. Sıra – Vecdi Gündoğdu

Kırklareli 2. Sıra – Fahri Özkan

Kırklareli 3. Sıra – Hatice Gül Bingöl

Kırşehir

Kırşehir 1. Sıra – Metin İlhan

Kırşehir 2. Sıra – Şeref Baran

Kilis

Kilis 1. Sıra – Mehmet Akif Perker

Kilis 2. Sıra – Hurşit Çetin

Kocaeli

Kocaeli 1. Sıra – Mühip Kanko

Kocaeli 2. Sıra – Harun Özgür Yıldızlı

Kocaeli 3. Sıra – Hasan Bi̇tmez

Kocaeli 4. Sıra – Nai̇l Çi̇ler

Kocaeli 5. Sıra – Serap Çakır

Kocaeli 6. Sıra – Tüli̇n Keçeci̇ Güngör

Kocaeli 7. Sıra –  Cuma Karavar

Kocaeli 8. Sıra – Caner Arduç

Kocaeli 9. Sıra – Mehmet Ümi̇t Küçükkaya

Kocaeli 10. Sıra – Selman Kösali

Kocaeli 11. Sıra – Hülya Güreli̇ Yolcubal

Kocaeli 12. Sıra – Belkıza İlter

Kocaeli 13. Sıra – İsmet İşeri̇

Kocaeli 14. Sıra – Berna Çeti̇n

Konya

Konya 1. Sıra – Barış Bektaş

Konya 2. Sıra – Hasan Eki̇ci̇

Konya 3. Sıra – Gençosman Ki̇lli̇k

Konya 4. Sıra – Ömer Ünal

Konya 5. Sıra – Hali̇l Ercan

Konya 6. Sıra – Kami̇l Bülbül Okuyucu

Konya 7. Sıra – Gali̇p Polat

Konya 8. Sıra – Ayşe Alkim Gökçe

Konya 9. Sıra – Mürsel Ayrancı

Konya 10. Sıra – Ezgi̇ Bi̇lge Arslan

Konya 11. Sıra –  Şeri̇fe Tunç

Konya 12. Sıra –  Mehmet Pi̇rzade

Konya 13. Sıra –  Dursun Kaplan

Konya 14. Sıra – Rıdvan Şenyurt

Konya 15. Sıra – Tevfi̇k Fi̇kret İvgen

Kütahya

Kütahya 1. Sıra – Ali̇ Fazıl Kasap 

Kütahya 2 . Sıra – Ahmet Suna

Kütahya 3. Sıra – Güler Ezgi̇ Doğan Turan 

Kütahya 4. Sıra – Haşi̇m Erteki̇n 

Kütahya 5. Sıra – Kerem Erkul 

Malatya

Malatya 1. Sıra – Veli̇ Ağbaba 

Malatya 2. Sıra – Enver Ki̇raz 

Malatya 3. Sıra – Battal Kanbay 

Malatya 4. Sıra –  Ali̇ İmran Marasalı

Malatya 5. Sıra – Yusuf Kurşun 

Malatya 6. Sıra – Okay Demi̇rhan 

Manisa

Mani̇sa 1. Sıra – Özgür Özel

Mani̇sa 2. Sıra – Ahmet Vehbi̇ Bakırlıoğlu

Mani̇sa 3. Sıra – Beki̇r Başevi̇rgen 

Mani̇sa 4. Sıra – Selma Ali̇ye Kavaf

Mani̇sa 5. Sıra – Musa Semi̇h Balaban

Mani̇sa 6. Sıra – Neşe Zengi̇n 

Mani̇sa 7. Sıra – Aysun Helvacıoğlu 

Mani̇sa 8. Sıra – Seçi̇l Ege Değerli̇ 

Mani̇sa 9. Sıra – Şeri̇f Akmeşe

Mani̇sa 10. Sıra – İlksen Özalper 

Mardin

Mardi̇n 1. Sıra – Mehmet Sai̇t Çelebi̇

Mardi̇n 2. Sıra – Şükrü Karaboğa 

Mardi̇n 3. Sıra – Nuretti̇n Kılıç 

Mardi̇n 4. Sıra – İbrahi̇m Taşdelen

Mardi̇n 5. Sıra – Ni̇lgün Bayraktar 

Mardi̇n 6. Sıra – Ömer Durak

Mersin

Mersi̇n 1. Sıra – Ali̇ Mahi̇r Başarır 

Mersi̇n 2. Sıra – Gülcan Kış

Mersi̇n 3. Sıra – Mehmet Emi̇n Ekmen 

Mersi̇n 4. Sıra – Talat Di̇nçer 

Mersi̇n 5. Sıra – Hasan Ufuk Çakır 

Mersi̇n 6. Sıra – Emre Yılmaz 

Mersi̇n 7. Sıra – Nursen Yücesoy Temi̇zkan 

Mersi̇n 8. Sıra – Leyla Seri̇n Kırık

Mersi̇n 9. Sıra – Ahmet Yorgun 

Mersi̇n 10. Sıra – Mehmet Gülteki̇n Uğur 

Mersi̇n 11. Sıra – Şeri̇fe Arıcı Yıldız

Mersi̇n 12. Sıra – Güven Kocabıyık 

Mersi̇n 13. Sıra – Nesli̇han Çelebi̇

Muğla

Muğla 1. Sıra – Cumhur Uzun  

Muğla 2. Sıra – Gi̇zem Özcan 

Muğla 3. Sıra – Süreyya Öneş Deri̇ci̇

Muğla 4. Sıra – Selçuk Özdağ 

Muğla 5. Sıra – Mehmet Demi̇r 

Muğla 6. Sıra – Fatma Gebeş Çi̇men 

Muğla 7. Sıra – Sali̇h Nazmi̇ Büyükdöğerli̇oğlu 

Nevşehir

Nevşehi̇r 1. Sıra – Faruk Sarıaslan 

Nevşehi̇r 2. Sıra – Mehmet Deği̇rmenci̇

Nevşehi̇r 3. Sıra – Eda Doğan 

Niğde

Ni̇ğde 1. Sıra – Ömer Fethi̇ Gürer 

Ni̇ğde 2. Sıra – Sevgi̇ Özbek 

Ni̇ğde 3. Sıra – Ozan Sakarya

Ordu

Ordu 1. Sıra – Seyi̇t Torun

Ordu 2. Sıra – Mustafa Adıgüzel 

Ordu 3. Sıra – Ahmet Toklucuoğlu 

Ordu 4. Sıra – Cengi̇z Okur

Ordu 5. Sıra – Ni̇lgün Yılmaz 

Ordu 6. Sıra – Sabri̇ Soner Görgülü 

Osmaniye

Osmani̇ye 1. Sıra – Asu Kaya 

Osmani̇ye 2. Sıra – Ünal Köksal 

Osmani̇ye 3. Sıra – Mehmet Orhun Döğüşcü 

Osmani̇ye 4. Sıra – Rıiza Tekerek 

Rize

Ri̇ze 1. Sıra – Tahsi̇n Ocaklı 

Ri̇ze 2. Sıra – Köksal Toptan

Ri̇ze 3. Sıra – Muhammet Yıldız 

Sakarya

Sakarya 1. Sıra – Ayça Taşkent

Sakarya 2. Sıra – Ecevi̇t Keleş 

Sakarya 3. Sıra – Kami̇l Özkan

Sakarya 4. Sıra – Azi̇ze Çeroğlu 

Sakarya 5. Sıra – Emel Akçi̇l

Sakarya 6. Sıra – Gündüz Kadi̇r Gençcan

Sakarya 7. Sıra – Ali̇ Fethi̇ Gürler

Sakarya 8. Sıra – Özer Özçınar 

Samsun

Samsun 1. Sıra – Murat Çan 

Samsun 2. Sıra – Mehmet Karaman

Samsun 3. Sıra – Mustafa Yeşi̇lyurt 

Samsun 4. Sıra – Nazan Güneysu 

Samsun 5. Sıra – Mehmet Özdağ 

Samsun 6. Sıra – Suat Yıldız 

Samsun 7. Sıra – Neşe Kangüleç

Samsun 8. Sıra – Ni̇lsu İrem Koçyi̇ği̇t

Samsun 9. Sıra – Özler Yılmaz

Siirt

Si̇i̇rt 1. Sıra – Umut Dayanan 

Si̇i̇rt 2. Sıra – Deni̇z Acar 

Si̇i̇rt 3. Sıra – Mehmet Zaki̇r 

Sinop

Si̇nop 1. Sıra – Barış Karadeni̇z

Si̇nop 2. Sıra – Şevket Terkan

Sivas

Si̇vas 1. Sıra – Ulaş Karasu 

Si̇vas 2. Sıra – Serdar İnce 

Si̇vas 3. Sıra – Servecan Kaya 

Si̇vas 4. Sıra – Lütfi̇ Görkem Marşan 

Si̇vas 5. Sıra – Bahatti̇n Yavuz 

Şanlıurfa

Şanlıurfa 1. Sıra – Mahmut Tanal

Şanlıurfa 2. Sıra – Müslüm Cengi̇zhan Akalın

Şanlıurfa 3. Sıra – Ahmet Tüysüz 

Şanlıurfa 4. Sıra – Abdullah Yeşi̇l 

Şanlıurfa 5. Sıra – İbrahi̇m Di̇rek

Şanlıurfa  6. Sıra – Süleyman Gök 

Şanlıurfa 7. Sıra – Abdullah Meli̇k 

Şanlıurfa 8. Sıra – Abdullah Di̇rek

Şanlıurfa 9. Sıra – Müslüm Şi̇kak 

Şanlıurfa 10. Sıra – Beri̇van Veysanoğlu Düşme 

Şanlıurfa 11. Sıra – Abdulkadi̇r Çeti̇n 

Şanlıurfa 12. Sıra – Vehbi̇ Vural

Şanlıurfa 13. Sıra – İsa Eki̇nci̇ 

Şanlıurfa 14. Sıra – Azi̇z Babacan

Şırnak

Şırnak 1. Sıra – Ni̇zar Ökten 

Şırnak 2. Sıra – Botan Ci̇zreli̇ 

Şırnak 3. Sıra – Abdullah Kaya 

Şırnak 4. Sıra – Ayşe Bi̇li̇n 

Tekirdağ

Teki̇rdağ 1. Sıra – Fai̇k Öztrak 

Teki̇rdağ 2. Sıra – İlhami̇ Özcan Aygun 

Teki̇rdağ 3. Sıra – Cem Avşa

Teki̇rdağ 4. Sıra – Nurten Yontar

Teki̇rdağ 5. Sıra – Mustafa Ülkem Uruk 

Teki̇rdağ 6. Sıra – İsmai̇l Doğaroğlu 

Teki̇rdağ 7. Sıra – Sema Kırkoyun Ki̇net

Teki̇rdağ 8. Sıra – İsmai̇l Çelebi̇ 

Tokat

Tokat 1. Sıra – Kadi̇m Durmaz 

Tokat 2. Sıra – Duran Kum

Tokat 3. Sıra – Ayhan Karabeki̇roğlu Y

Tokat 4. Sıra – Mehmet Ali̇ Kocaoğlu

Tokat 5. Sıra – Cem Çıtak

Trabzon

Trabzon 1. Sıra – Si̇bel Sui̇çmez

Trabzon 2. Sıra – Ahmet Kaya 

Trabzon 3. Sıra – Murat Özçi̇li̇ngi̇r

Trabzon 4. Sıra – Musa Hacıoğlu 

Trabzon 5. Sıra – İlker Akıncı

Trabzon 6. Sıra – Mustafa Erdi̇ Çakır

Tunceli

Tunceli̇ 1. Sıra – Hüsni̇ye Karakoyun 

Uşak

Uşak 1. Sıra – Ali̇ Karaoba

Uşak 2. Sıra – İsmet Akın 

Uşak 3. Sıra – Sevi̇nç Yazgan

Van

Van 1. Sıra – Seracetti̇n Bedi̇rhanoğlu 

Van 2. Sıra – Ercan Çi̇çek

Van 3. Sıra – Azi̇z Örek 

Van 4. Sıra – Muhli̇s Orhan 

Van 5. Sıra – Meral Ayhan 

Van 6. Sıra – Nurten Taş 

Van 7 . Sıra – Süleyman Kuşman 

Van 8. Sıra – Mehmet Kaval 

Yalova

Yalova 1. Sıra – Tahsi̇n Becan 

Yalova 2. Sıra – Mehmet Gürel 

Yalova 3. Sıra – Yasemi̇n Fazlaca 

Zonguldak

Zonguldak 1. Sıra – Deni̇z Yavuzyılmaz

Zonguldak 2. Sıra – Eylem Ertuğ Ertuğrul 

Zonguldak 3. Sıra – Doğa Şanlıoğlu 

Zonguldak 4. Sıra – Merve Kır

Zonguldak 5. Sıra – Cemaletti̇n Sağteki̇n

Yoruma kapalı.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy
Ne Demek - Bursa son dakika - Ehliyet Sınavı Çıkmış Sorular - Paket Arıtma - Gebze implant diş - Kulis haber -
sesli sohbet elektronik sigara cam
Bebek Bakıcısı - Omegle - Sohbet Odaları - Omegla - Görüntülü Sohbet -
uaeupdates.com deneme bonusu veren siteler deneme bonusu veren siteler deneme bonusu radabet giriş Puff langstoninstitute.org gaziantep bayan escort antep escort